Про компаніюНауково-виробнича компанія “Галичина” заснована в червні 1999 року провідними спеціалістами, фахівцями з 20-30-ти річним досвідом роботи в нафтохімічній галузі з метою розробки та виробництва високоякісної сучасної нафтохімічної продукції, що успішно реалізується під торговою маркою “РЕНАтм”.

За роки, що минули, Компанія стала лідером Національного бізнес-рейтингу України в галузі “Виробництво хімічної продукції для промислових цілей” та провідним лідером у забезпеченні ринку держави високоякісною сучасною нафтохімічною продукцією.

Торгову марку “РЕНАтм” добре знають не лише в Україні, а й за її межами.
Науково-виробнича компанія “Галичина” є членом Асоціації корозіоністів України та колективним членом Української Нафтогазової Академії, постійним учасником багатьох наукових та науково-технічних конференцій.

Тісно співпрацює із науковими організаціями України та інших держав. Серед них: НУ “Львівська політехніка”, Фізико-механічний інститут НАН (м.Львів); Науково-дослідний проектний інститут ПАТ “Укрнафта” (м.Івано-Франківськ); Інститут біоорганічної хімії та нафтохімії НАН України , Український НДІ НП “МАСМА”, УкрНДІгаз, ІЕЗ ім. Є.О. Патона НАН України (м.Київ) та інші.

Одними із багаточисельних споживачів продукції Компанії є НАК “Нафтогаз України”, зокрема його структурні підрозділи (ДК “Укргазвидобування”, ВАТ “Укртранснафта”), ВАТ “Укрнафта”, ряд приватних нафтогазовидобувних компаній, Державна служба автомобільних доріг України “Укравтодор”, Будівельна галузь.

СЕРТИФІКАТИ

ВИРОБНИЦТВО