Мастики


призначені для ізоляції підземних трубопроводів в нафтовій і газовій промисловості


РЕАГЕНТ ІНГІБУЮЧО-КОНСЕРВАЦІЙНИЙ ПЛІВКОУТВОРЮЮЧИЙ „РЕНА-ПІР”

ТУ У 20.3-30084964-016:2016

Реагент інгібуючо-консерваційний плівкоутворюючий „РЕНА-ПІР” призначений для створення на поверхні трубопроводів та металевих виробів суцільної інгібуючої полімерної плівки, яка перешкоджає впливу агресивного навколишнього середовища та руйнуванню металу при зберіганні і транспортуванні а також при міжопераційному захисті деталей, вузлів і виробів від атмосферної корозії.

Виробник гарантує відповідність якості Реагента інгібуючо-консерваційного плівкоутворюючого „РЕНА-ПІР” вимогам технічних умов при виконанні умов транспортування і зберігання. Гарантійний термін зберігання – 18 місяців з дня виготовлення.

Пакування: Металеві бочки, автоцистерни, фляги, тара замовника.

Безпека: Реагент інгібуючо-консерваційний плівкоутворюючий „РЕНА-ПІР за токсичністю відноситься до 4 класу небезпечних речовин (речовини малонебезпечні).

Додатково: Спосіб нанесення захисної інгібованої полімерної плівки – занурення деталей, вузлів та виробів у розчин реагента чи його водний розчин або нанесення реагента на підготовлену поверхню трубопроводів, металевих виробів та інше шляхом його розпилення.

Реагент легко розчиняється у воді до необхідної концентрації, яка буде забезпечувати необхідну товщину плівки до 100 мкм, її міцність та твердість і відповідний ступінь захисту.

Назва показника Норма
Зовнішній вигляд Рідина від світло-молочного до слабо-жовтого кольору
Водневий показник, рН, не менше 7
Сухий залишок у відсотках,%, не менше 25
В’язкість умовна по Енглеру при температурі (20,0±0,5) 0С, градуси умовні, не більше ніж 10